בניית צימרים

צימרים כבר מזמן הם לא רק נחלת הצפון או המדברים, כבר שנים רבות שאנו מספקים שירותי בניית צימרים ללקוחות במרכז בכלל ובראשון לציון פרט. האקלים הארץ ישראלי, והקירבה למישור החוף, מעניקים לשטחים רבים באיזור ראשון לציון, יתרונות משמעותיים לאירוח מכל רחבי הארץ והעולם.

גלריית בניית צימרים

בניית צימרים קומה חדשה

בניית צימרים עם גבס מבחוץ

בניית גגות צימרים

המדריך השלם לבניית הצימר המושלם

אם פעם כשהיו מדברים אתכם על צימר וישר היה עולה בראשכם חופשה בצפון, שהרי היום יותר ויותר בעלי עסקים, משפחות ואפילו אנשים יחידים מבינים את הזוהר הטמון בצימר אחד שיכול להימצא בכל מקום ולהפוך כל ביקור לחוויה אחת גדולה. לא מבינים במה מדובר? האם תרצו להגדיל את ההכנסה שלכם או אפילו לפנק ולשדרג את הבית הרגיל ולהוסיף לו יחידה מפנקת שתהיה הצימר החלומי והפרטי שלכם? בדיוק כאן במאמר שלפניכם רצינו לדבר על המדריך השלם על אודות בניית צימרים או בניית צימר אחד שיוכל ואפילו יצליח לשדרג לכם את החופשה הפרטית בכל רגע נתון.

בניית צימר בכל מקום בארץ – יש בזה גם רווח כלכלי

אם הבית שלכם נמצא בסמיכות למקום תיירותי בניית צימרים או בניית צימר תהיה ההחלטה הטובה ביותר שתעשו לעצמכם גם לשם ההנאה הפרטית שלכם וגם לשם הגדלת ההכנסות בבית. כאמור, אם כלכלת הבית קשה עליכם אחד הרעיונות הוא להשכיר יחידת דיור אבל יש רבים וטובים שיספרו לכם על הטרנד המדהים של בניית צימרים בסמוך לבית והתוצאה? הכנסה נוספת שתיתן לכם בדיוק את האוויר אותו אתם מחפשים בחיי היום יום.

כמו כן, חשוב לומר כי כשיש לכם שירות בניית צימרים אתם בהחלט יכולים לאפשר לעצמכם לארח את הילדים כשהם מגיעים עם הילדים שלהם, לארח חברים ולעיתים אף להשכיר את הנכס בין תיירות פנים חזקה במיוחד. כן, המון יתרונות תחת קורת גג אחת תרתי משמע. אז איך עושים את זה נכון? כאן לצד שאלת השאלות רצינו לדבר על בניית צימר בכל מקום שתבחרו בארץ.

איך בונים צימר לבד או על ידי אנשי מקצוע?

הרגע המאושר הוא להקנות לעצמכם את חלקת האלוקים הפרטית, הכול בזכות בניית צימרים או בניית צימר אחד שישמש אתכם כפי שרק הבנתם למגוון של מצבים ורעיונות. לצד זאת, חשוב לומר כי יש דברים שראוי שלא לעשות אותם לבד וחלק מזה קשור גם בהתעסקות זו, בנייה של צימר שאין לכם מושג מאיפה להתחיל ואיך לסיים אותו. מה בכל זאת עושים? כאן בשלב הזה יש לפנות לגוף שמבין ויודע כיצד לעשות את זה נכון, מציג לכם תוכנית ברורה ולצד זאת פועל רק לצד החוקים והבירוקרטיה הנדרשים כך שאף אדם ובטח שלא הסביבה תיפגע מהטובין שהרשיתם לעצמכם.

מה חשוב לדעת לפני שניגשים לבעלי מקצוע לצורך בניית צימרים?

כמו בכל שאר הדברים כך גם בניית צימר או בניית צימרים, או אז יש להתחשב בכל ענייני החוק הארצי והמקומי ולא לפנות לגורמי מקצוע שאין בידם את האפשרות להשיג לכם את כלל האישורים. כמו כן, גוף שאינו מבין ולא מפגין ידע בחוקי הבנייה כבר אמור להדליק לכם סוג של נורה אדומה.

החלטתם לבנות את הצימר ויש לנותן השירות שלכם את כל מה שצריך ביד? עכשיו בואו נחזור אל המטרה אליה התכנסו מראש. למה אתם צריכים לבנות את הצימר? מה המטרה שלכם? יש הבדל מהותי בין צימר לצרכי אירוח (מטרה עסקית) לבין צימר שישמש להרחבת מגורים וכן, יש דבר כזה בהחלט.

אז מה ההבדל? כשאתם בונים צימר לצרכי מגורים חשוב לבנות את הצימר בהתאם לכך ולשייך אזורים וחללים על פי המטרה. עם זאת, כאשר אתם בוחרים לבנות צימרים לצורך עסקי ותיירותי או אז יידרש מכם לעשות את כל הנדרש כדי למשוך את המבקרים ולבחור בכם מבין כל השאר – יש כאן היבט שיווקי? בהחלט שכן, גם בצימרים ובפרט בצימרים הבידול הוא לפני הכול. אז מהו הבידול? ג’קוזי מדהים, לעיתים בריכה ולעיתים מתקנים נוספים לילדים ולמבוגרים גם יחד.

מה הצימר שלכם בנוי? על חומרי גלם וחשיבותם

השאיפה היא למצוא נותן שירות טוב שיתחיל במלאכה כך שהתוצאות הפיננסיות ומה שביניהן לא תאחרנה לבוא, אבל מה בכל זאת קורה כשפועלים בחיפזון ללא בחירת חומרי הגלם המתאימים? יש דברים שלא ניתן לחסוך בהם וחלק מזה קשור גם בבניית צימרים ובחומרי הגלם העלולים לגרום לנזק לא קטן, הכול בגלל בחירת חומרי גלם זולים, שאינם מחזיקים מעמד ואינם נחשבים בטיחותיים.

אז הרצון לסיים כמה שיותר מהר זה נהדר מאידך גיסא כאשר בוחרים חומרי גלם שאינם מתאימים החסכון בבנייה יכול להוביל כפי שהבנתם רק לכיוון אחד וזו בנייה ברמה נמוכה ובסיכון גבוה יתר על המידה.

מה עושים כדי שזה לא יקרה? כבר בשלב בחירת חומרי הגלם לא מוותרים על החומרים הטובים ביותר, העמידים ביותר והכי חזקים שאפשר כך שגם הנראות וגם השימוש יהיו מושקעים ביותר ולא רק על פי דעתכם אלא גם על פי שביעות רצונם של המבקרים.

הכול בהתאם לסביבה- פרמטרים שנלקחים בחשבון בעת בניית צימר

גמישות זו תכונה שחשוב מאוד שלא לפסוח עליה בפרט כאשר בונים צימר שאולי בבוא הזמן או השנים תרצו לשדרג, לפרק, להרכיב או לעשות כל צורה שתהיה נוחה ונאה בהתאם לעיצוב של אותה השנה. לכן, חשוב מאוד לבנות צימר שיהיה אפשר לשנות אותו או לבצע בו שינויים בהתאם לזמן ולצרכים שלכם בהווה ובעתיד.

כמו כן כאשר בונים צימר חשוב להביא בחשבון את התחזוקה הנוחה הן בהיבט הכלכלי והן בהיבט הפיזי. בחרתם איש מקצוע טוב? וודאו כי הוא יכול לספק לכם צימר שיהיה קל לנקות וכל פינה ופינה שלו תהיה נגישה לכם רגע לאחר עזיבת האורחים וכניסתם של החדשים לשם.

עניין נוסף הוא עניין הנגישות החשוב לא פחות ומצריך מכם לבנות או לדרוש מנותן השירות לייצר לכם צימר שיהיה נוח לא רק לאנשים מן השורה אלא גם לאנשים מן השורה עם מוגבלות כזו או אחרת. לקחתם את זה בחשבון? הנה הרווחתם בלי להרגיש את כל סוגי הקהלים ובפרט אלו שהתחשבתם בצורכיהם וברגשותיהם.

מה חשוב לדעת לפני שבונים צימר?

כמו בכל בנייה גם צימר דורש יסודות חזקים ולכן אם לא מגיעים לזה עם הכנה מתאימה זו לא רק טעות העלולה להיגמר באסון אלא גם טעות כלפי חוקי הבנייה- טעות שעלולה לגרום להוצאת צווי הרס יזום והפסד של לא מעט כספים. רוצים להימנע מזה? בדיוק כמו יציקה של יסודות בתוך אדמה כך גם יסודות של צימר, דורשים את הביטחון ואת האיכויות לרבות התקן על כל המשתמע מכך.

כאמור, היסודות שייטמעו באדמה יבטיחו מבנה בטוח ובו זמנית ישמרו מסכנות, יוותרו למשך שנים ארוכות ובסופו של דבר ימנעו את הרע מכל, קריסה או סכנה של שהות אנשים בתוך המבנה.

בסיכומו של דבר, בניית צימרים או אפילו בניית צימר אחד תדרוש מכם בחירת חומרי גלם מתאימים, תכנון לפני הכול, לו”ז תאים, אישורים, רישיונות וכל מה שבלעדיו לא יוכל לצאת הפרויקט לפועל.

צריכים עזרה? אין לכם מושג איפה ואיך להתחיל? בשלב הזה בחרו חברה שמבינה עניין ויכולה לספק לכם את הטוב ביותר, בניית צימר מדהים, בטוח ובעיקר אחד כזה שיסייע לכם להגדיל את הכנסותיכם לבלתי היכר.

ראש שקט לבעלים

בניית צימרים בראשון לציון, כאשר נעשית על ידי צוות מקצועי, יכולה להבטיח תפוסה מלאה בכל ימות השנה. האקלים הנוח מאפשר אירוח מושלם. אך, לא רק המיקום והנגישות לחוף הם התנאים לצימר מעולה באיזור, לפני בניית צימר, יש להיערך בצורה מושלמת, כזו שיכולה לספק ראש שקט וביטחון מוחלט.

צימרים באחריות

חברתנו מספקת שירותי בניית צימרים בכל רחבי הארץ בכלל ובאיזור ראשון לציון בפרט. ביצענו מספר פרוייקטים דומים, והנייון שצברנו במהלך השנים הביא אותנו להיות למובילים בכל הנוגע לבניית צימרים בראשון לציון.

white_logo

מעוניינים לקבל הצעת מחיר?

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור השירות אותו אתם צריכים. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר שלנו, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 050-8839433, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף

5/5 (1 Review)