בניית פרגולה עץ גושני

אם המראה הגס יותר, הפחות מעובד, זה עם האופי המוחצן אשר יודע להפגין עוצמה, יציבות, ביטחון, אריכות חיים ועמידות, ודאי רצוי שתשקלו שבניית הפרגולה שלכם תכלול עץ גושני.

גלריית פרגולות עץ גושני

גלריית פרגולות עץ גושני מבמבוק

אומנות וטבע

המראה הטבעי של מרקם העץ הכוחני, מעניק קסם מיוחד של חוסר סימטריות וגבישיות, שאין שני לו. כאשר לקוחות מתייעצים איתנו לגבי סוג העץ המתאים לפרגולה שלהם, עולה שאלת האופי הייחודי שלהם והטעם האישי. בניית פרגולה מעץ גושני בדרך כלל מתבצעת על ידינו עבור לקוחות אשר יותר מחוברים לאלמנטים אומנותיים וטבעיים.

על גסות ודיוק

אין ספק שמדובר בחיבור מעניין בין עבודת ידיים ובין צמיחה טבעית, אשר משתלבים לכדי הרמוניה נפלאה של גסות ודיוק. והטעם המשובח של הסגנון הזה, הוא בהחלט התחלה של פרוייקט שאנו אוהבים לגשת אליו.

חברתנו מתעסקת בתחום בניית הפרגולות ועבודות העץ מספר רב של שנים, נשמח לעמוד לשירותכם.

פרגולות מעץ גושני – לחיות את החלום שלכם

אם בעבר נדרש היתר לבניית פרגולות הרי שבאוגוסט 2014 השתנו היוצרות ובאמצעות גדעון סער שהיה אז שר הפנים ניתנו היתרי בנייה למימוש עבודות זעירות כגון פרגולת עץ גושני.

מאז ועד היום שדרגו לא מעט אנשים את מגוריהם בזכות בניית פרגולות מעץ גושני והפכו את קורת הגג שלהם לגן עדן הפרטי שלהם. רוצים לשדרג את נראות הגינה שלכם? לא יודעים מאיפה להתחיל? במיוחד עבורכם יתרונות, חסרונות ובפרט המדריך השלם לבניית פרגולה מעץ גושני באיכות הגבוהה ביותר.

רוצים להתקין פרגולה? רצוי שלא תעשו זאת לבד

כפי שהבנתם, הרפורמה כבר מזמן שלא דורשת מהנדס ותכנון מאידך גיסא, אם אתם בוחרים להיכנס למשהו מורכב כמו התקנה של פרגולות מעץ גושני, רצוי שתוותרו על העצמאות ותקשרו עצמכם אל שירותיו של נותן שירותים מהימן, מנוסה, אמין ובעיקר אחד כזה שלא יסכן אתכם בבנייה רעועה ומסכנת חיים.

הנה לפניכם הבחירה המושלמת ביותר למשהו עיצובי ובו זמנית אחד כזה שיכול להגן עליכם מפני השמש הקופחת או הגשם החזק. מתכננים לבנות פרגולה? הנה הזדמנות למכסה מושלם המייצר בין היתר אינטימיות, פרטיות ומאפשר לכם לבחור אל הטבע, זה שיצרתם בגן העדן הפרטי שלכם.

באיזה עץ כדאי לבחור? גושני או רגיל?

אם בעבר נבנו רוב הפרגולות מעץ מלא שחובר למבנה הרי שכיום יותר ויותר אנשים בוחרים לבנות פרגולות מעץ גושני וזאת בזכות התחזוקה הקלה והזולה יותר. מבין כל הבחירות עץ האורן הגושני או עץ אלון גושני עתיק הם אלו שישמשו בחלק מהמקרים לבניית פרגולת עץ גושני. כמו כן תעלנה אפשרויות שימוש גם באורן מחוטא גושני.

בחירת פרגולות מעץ גושני זה תהיה זולה יותר ותספק לכם פתרון של עץ המורכב משני לוחות עץ שיעניקו למבנה את החוזקה והכול בעלות שתוכלו לעמוד בה.

מהו עץ גושני ואיך הוא יכול לשדרג את הפרגולה ואת רמת החיים שלכם?

עומדים בשלב התכנון מול בעל המקצוע ולא יודעים באיזה עץ גושני לבחור? אף על פי שעץ גושני נחשב עבה במידה ותרצו לשלב נדנדה או לחזק את קורות הפרגולה אולי עדיף לשלב כמה חומרי גלם שישפרו את יציבות הפרגולה ויהפכו את שימושה להרבה יותר מעיצוב יפה אלא עיצוב בטוח.

העץ הגושני הנפוץ הוא הלבן המוכר ביותר במדינת ישראל, מיובא מאירופה ומקורו מעץ משפחות המחט כדוגמת עץ האשוח. עצים נוספים המשמשים לבניית פרגולות בישראל הם גם עצי דאגלס ועצי האלון הגושניים.

האם פרגולת עץ גושני יקרה יותר?

זה אינו חדש, בניית פרגולות עץ גושני יקרות יותר וזאת משום שיידרש מכם לרכוש חומר גלם נוסף שמחזק ומגבה בצורה המושלמת את העץ הגושני. חשוב לומר כאן כי השילובים הנ”ל קריטיים ביותר וזאת כדי לשמור על פרגולה בטוחה, חזקה לטווח הארוך ביותר.

התאמת העץ לגודל הפרגולה – ככה בוחרים את העץ המתאים

חשוב לציין כי בחלק מהמקרים עץ גושני לא יתאים לכם, בטח לא כאשר אתם בוחרים לבנות פרגולה קטנת מידות או אז תוכלו להשתמש בעץ אורן בעל חתך קטן יותר. בונים פרגולה גדולה יותר? מחפשים גודל סביר? במצב הנ”ל יהיה לכם עדיף לבחור את העץ הגושני על פני כל השאר.

בניית פרגולה מעץ גושני- כמה זמן זה אמור לקחת?

כמו בכל דבר גם כאן לוח זמנים הוא פרמטר שלא יהיה ניתן לפסוח עליו והוא יהיה חייב לבוא בחשבון כמו כל השאר. במסגרת החוזה לצד כל הסעיפים, יש לציין גם את העניין הזה וכך ליישר הידורים עוד מתחילת התהליך. בגדול חשוב לומר כי בניית פרגולה לא אמורה לקחת יותר מיומיים אלא אם כן אתם בוחרים להתחיל את הבנייה בעתות קשות של גשם שבהן העשייה עלולה להיפסק ולהמשיך רק בסיום הסערה. מן הסתם דבר שכזה עלול להאריך את העבודה אך בסופו של דבר לכאן או לכאן מה שחשוב הוא בחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר שיוכלו לייצר לכם את התוצאה הטובה ביותר בכל מזג אוויר.

אילו סוגי פרגולות חשוב שתכירו?

הסוגים השכיחים ביותר הן פרגולות עשויות עץ, פרגולות התלויות ואילו המלוות ביריעות. את פרגולות העץ אפשר לראות כשרוצים לכסות חללים ושטחים גדולים והן משמשות לעיצוב הבית והגינה שלכם.

שלא בדומה לפרגולת העץ, פרגולה תלויה תהיה מחוברת על ידי כבלי פלדה לקיר ויש את הסוג הנוסף משלב יריעות דמוי רעפים שמטרתן למנוע כניס השל גשם וגם הן מיועדות לשטחים גדולים יותר.

איך בוחרים פרגולה לחצר הבית או לגינה שלכם?

כמו בכל בחירה אחרת גם כאן חשוב מאוד להתאים את האקלים לבחירת סוג העץ וסוג הפרגולה. הידעתם? יש עצים שמתאימים יותר לעתות קרות ויש לעתות חמות, הכול שאלה של היכן אתם גרים. כאמור אם בעניין של אקלים עסקינן, חשוב שתתאימו את הפרגולה גם לתנאי מזג האוויר.

לפני שנתאים את העיצוב של הפרגולה חשוב לדבר על הפונקציונליות והפרקטיות של הפרגולה ובסופו של דבר על תרומתה בעניין הנוחות שלכם. חצר הבית או הגינה שלכם קטנים? קחו בחשבון את הבנייה של הפרגולה כך שלא תתפוס מקום שלם וכך תימנעו מראש מהמראה הדחוס. רוצים בכל זאת להתפרס על פני שטח שלם? זו בהחלט אפשרות שתוכלו ליישם אם כי שימו לב! התקציב שיידרש מכם יגדל אף הוא בהתאם ולכן היו ערוכים לכל האפשרויות בהתאם.

עיצוב כבר אמרנו? באיזה צבע אתם בוחרים? כאשר בוחרים לצבוע את הפרגולה יש אין ספור אפשרויות וצבעים כאשר הצבע המבוקש ביותר הוא לבן. בגדול, הצבע הלבן מרענן ותמיד מתאים הן לחצר והן לפרגולה שקצת פולשת אל פנים הבית.

רוצים לשמור על עמידות הצבע נוכח שינוי האקלים? הבחירה המועדפת והעמידה ביותר תהיה הצבע החום.

מי בונה או מתקין פרגולות? טיפים קטנים לרגעים גדולים

זקוקים לגוף מהימן, נכון ובעיקר בטיחותי שימצא לכם את המקום הטוב ביותר לבניית פרגולות מעץ גושני? כבר בשלב המקדים אספו כמה שיותר המלצות ורצוי שאת תיק העבודות תשיגו מאנשים שאתם מכירים, הם כבר יציגו לכם תיקי עבודות משביעי רצון המעידים על מקצועיות ואמינות ובסופו של דבר יובילו אתכם אל הפסטורליות והשלווה.

הכי חשוב הוא לבחור חברה שתתקין או תבנה לכם פרגולות בקרבת מקום המגורים שלכם כך שאם תעלה בעיה או כל שינוי השירות יהיה לכם בנמצא ללא כל בעיה ותוך לוח זמנים קצר יותר מהרגיל.

כמו כן כאשר אתם בוחרים כל שירות ובפרט שירות שכזה רצוי לוודא כי התקשורת הבין אישית ביניכם לבין נותן השירות איכותית והוא מוכן וזמין לספק לכם את מה שניתן ואפשרי במסגרת התקציב שאותו הקצבתם לעצמכם מראש.

בסופו של דבר שירות טוב מושתת על אמינות, שקיפות ורצון טוב לספק לכם שירות ותוצר שיגרום לכם להנאה ולשיפור רמת החיים וכאן, בדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

זקוקים לשינוי בבית? רוצים להחליף את הפרגולה הישנה בפרגולה מעץ גושני משובח? ברוכים הבאים למקום שיספק לכם את מלוא הביטחון, את השקיפות המלאה ואת התוצר המושלם של פרגולה חזקה, אמינה ובעיקר אחד כזו שתשרת אתכם לזמן רב.

white_logo

מעוניינים לקבל הצעת מחיר?

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור השירות אותו אתם צריכים. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר שלנו, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 050-8839433, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף

5/5 (2 Reviews)