תיקון גגות רעפים

בכל הנוגע לתיקון גגות רעפים רצוי להתכונן לקראת העונות הקרות ולא לחכות לרגע האחרון. תיקון גגות רעפים מתבצע בצורה הטובה ביותר בעיקר בעונות החמות, כאשר אין סכנות החלקה וכדומה, וכאשר ניתן להבחין בין נזקים מצטברים ופגיעה באיכות אשר עלולה להחמיר עם תחילת עונת החורף.

תיקון גגות רעפים

במידה ונראה לכם שיש ספק ברמת העמידות של גג ביתכם, ואתם מעוניינים לבצע בדיקה ממוקדת או נרחבת אשר תוודא שגג הרעפים שלכם יחזיק בצורה הטובה ביותר בשנים הבאות, רצוי מאוד שתיעזרו באיש מקצועי אשר יודע כיצד לטפל ולהעריך בצורה נכונה, מהם הצעדים שעליכם לנקוט בכדי להבטיח זאת.

ראש יבש

חברתנו מתעסקת בחידוש ותיקון גגות רעפים כבר שנים רבות, כחלק משירותים אלו, ולצד הניסיון שצברנו, יש לנו כלים רבים לטיפולים נקודתיים ונרחבים, אשר מבטיחים ללקוחותינו ראש שקט וגג יבש בכל ימות השנה. פנו אלינו לפרטים או למידע נוסף.

איך בונים גג רעפים? המדריך השלם לבנייה ותיקון רעפים

בניית גג רעפים הייתה ותישאר משימה שדורשת ידע והכרה מקצועית את התחום והסיבה לכך היא השגת גג בטוח, חזק ובעיקר אחד כזה שישמש אתכם למשך שנים רבות. מיותר לציין כי מרבית המקצועות ובפרט תחומי בנייה מצריכים את האחריות המקצוע ומחייבים יצירת קשר עם גורמים מקצועיים שמבינים בנושאי בניית גג רעפים ובפרט. מאידך גיסא הידיעה המצערת היא שלא כל אחד נופל על נותן שירות מתאים היות שתחום זה נחשב עדיין פרוץ ומאפשר לא פעם לבעלי מקצוע ללא ניסיון לתת שירות שברוב המקרים מסתיים בתוצאה עגומה ומסכנת חיים.

רוצים להימנע מנזקים לעצמכם ולסביבה? מחפשים לייצר גג רעפים תקין באמצעות בנייה מבוקרת ונכונה? במיוחד עבורכם יצרנו את המדריך השלם שילמד אתכם כיצד לבחור נותני שירות מתאימים וכיצד להסתכל בצורה הנכונה על תהליך בניית גג רעפים ותיקונם.

איך ניגשים למשימת בניית גג רעפים ומתי נדרש רק תיקון?

זקוקים לשירות של תיקון גג רעפים או בניית גג רעפים מחדש? בשני המקרים יידרש מכם לפנות אל נותני שירות שיכולים לספק לכם תוכנית מסודרת שתוכננה מראש ומביאה את כל הידע המתאים בנושא גג רעפים.

בשביל שתהיו שקטים הדבר הטוב ביותר שתעשו זה לבדוק מיהו נותן השירות שאותו בחרתם למשימת תיקון גג רעפים או בניית גג רעפים? אם יש לכם מישהו שיכול לתת תוכנית מפורטת משמע תוכנית הכוללת את צורתו של הגג, את עובי הקורות, את המבנה הקונסטרוקציות, לקיחה בחשבון את עניין המרזב, בידוד לימים קרים או חמים (טרמי) לרבות תעלות וניקוז.

כחלק מהתכנון יוצגו ברשימה גם סוג הרעפים וצבעם וכל זה ייכנס לתוכנית מסודרת שלפיה יפעל נותן השירות שאותו בחרתם.

איזה סגנונות של גגות רעפים קיימים בשוק?

כשמדברים על בניית גג רעפים עוסקים בכמה סגנונות מתוכם תבחרו גג רעפים שיהיה אפשר לתקן ולתחזק בקלות בהמשך השנים. אז איך בוחרים גג שיאפשר בין היתר תיקון גג רעפים קל ובטוח ללא עלויות גבוהות? בחירת גג רעפים בא לידי ביטוי הן בבחינת הצורה והן בהיבט חומרי הגלם. יש את האפשרות הפשוטה של שני שיפועים ויש משולש מלא שהשיפועים שלו יוצאים מהמרכז לרבות שיפועים רבים ומורכבים יותר.

מה חשוב לבדוק לפני שמתחילים במלאכת הבנייה? שלב אחר שלב – שלב הבנייה ומימוש ההחלטות

אם כבר ביצעתם תכנון נכון כעת מגיע שלב בניית גג רעפים שיכולה בהחלט להפוך קלה ובתנאי שבחרתם את נותני השירות הטובים. בשלב הזה יידרש מכם לבדוק חומרי גלם עבור גג רעפים שלכם, מה יתאים לעכשיו ובעתיד גם כשיידרש מכם לבצע תיקון גג רעפים? לצד התכנון ובחירת אנשי מקצוע עניין בחירת החומרים לא חשוב פחות והוא ידרוש מכם לבדוק את התוצרת ואת תו התקן של החומר. בדיקת תו תקן היא למעשה א’ ב’ בפרט כאשר בוחרים חומרים לבניית גגות או רעפים.

בשלב הבא כשהכול כבר נמצא בהישג יד בודקים קונסטרוקציות ותוכניות ובודקים את חומר התקרה עצמה ואת החוזקה. האם מדובר בבטון או בניית עץ? מה לגבי הפרזול האם זה חלק מהתוכנית? בשלב הזה חשוב מאוד לבדוק את כל הנתונים הללו כדי למנוע מראש תקלות העלולות לעכב את העבודה, לשבש אותה ולעיתים אף לגרום לסיכון שאפשר למנוע מראש.

שלב נוסף בבנייה הוא שלב הבידוד מפני חום וקור כאמור הבידו הטרמי. בשלב הזה יפרסו יריעות אלומיניום ותחתיהן עוד יריעות עם בועות אוויר או לחילופין ישתמשו המקצוענים בצמר מבודד- זה חשוב כי רק כך יהיה אפשר להשיג את הבידוד מפני עתות קרות או חמות. בגדול מסתמן כי רק זו הדרך להתמודד עם האקלים הקיצוני הקיים כיום במדינת ישראל.

החלק הבא הוא חלק האוורור, עד כמה הוא חשוב בפרט שעוסקים בענייני גג רעפים או בניית גג רעפים? כמו כל גג גם כאן יידרש מכם להתקין אמצעי אוורור בגין גג הרעפים ומבנהו. השלב הבא של הבנייה יתרכז בעניין המרזבים ותעלות הניקוז ובסופו של דבר הרכבת הרעפים על הגג עצמו.

מיותר לציין כי לפני ההרכבה יש לוודא כי הגג אכן עבר איטום מלא והוא מוכן לשלבים המכריעים של בניית הרעפים עליו. רוצים להימנע מהליך של תיקון גג רעפים בזמן הקצר? אטמו את הגג בצורה הטובה ביותר ורק אז הרכיבו את “פזל הרעפים על הגג”.

אם תרצו להוסיף חלון על גג הרעפים שלכם, מובן שזה יהיה חייב להיות כלול בשלב התוכנית עוד בשלב בניית הגג, הרבה לפני השלבים שכבר צוינו כאן.

מתי יודעים שצריך להחליף את גג הרעפים? תיקון/ החלפת גג רעפים

יש לא מעט דוגמאות לגגות רעפים חדשים וישנים. כאשר מדובר ברעפים בני 25 שנה עדיין מדברים על רעפים צעירים. לעומת זאת, כשמדברים על גגות בני שלושים שנה ויותר או אז כנראה הגיע הזמן להחליפם ברעפים משודרגים וחזקים יותר. אז מהן הסיבות להחלפת גג רעפים ומה הכי טוב לעשות?

אחד מסימני ההיכר לנותני שירות מקצועיים בתחום זו תשומת ליבם לשיפור הקונסטרוקציה אבל לא רק. לצד חיזוק, תיקון ויישור הרעפים, נותני שירות מקצועיים לא יספחו על הלייסטים שעליהם מונחים הרעפים.

כמו כן, במסגרת תחזוקה זו אדם אמין וטוב יבדוק עבורכם גם את המרזבים ומצב התעלות ובמידת הצורך ידרוש מכם לבצע החלפה- הכול תחת אותו שירות ואותו מחיר. בהמשך ישפר נותן השירות את הקונסטרוקציה הנוכחית, יתכנן נכון את כל המהלכים בלי לפגוע בגג הקיים ואם ימצא רעפים שבורים או חתיכות עץ ידאג לפנות את כמות הפסולת לאתרי אשפה מורשים ולא ישאיר אותה מאחוריו סביב הבית או הגינה שלכם.

בסיכום חלק זה אפשר לומר כי הליך החלפת הרעפים יחל מפירוק הרעפים הישנים, פינוי הזבל, התייחסות מעמיקה לקונסטרוקציה, החלפת הלאטות, פחחות במידת הצורך, התבוננות מעמיקה לעבר ארגזי החול ורק אז הנחת הרעפים החדשים בצורה הנדסית מדויקת ולאחר חיתוך.

איך נקבע מחיר של החלפת גג רעפים?

כשמדברים על החלפת גג רעפים המחיר ייקבע בין מאה שמונים ₪ למאתיים שישים ₪ לפי מ”ר מרובע של גג. מיותר לציין כי זהו מחיר השערתי היות שהוא לא כולל בתוכו עבודות נוספות כמו תיקונים, מרזבים וכל מיני שתתווספנה ועלולות להקפיץ את המחיר.

לכן, אין להישען או להיצמד על מחיר עד שנותן שירות יגיע ויבדוק את כל הפעולות הנדרשות ורק אחר כך יספק את הצעת המחיר הנכונה. כאמור, כמו כל שאר העסקים, הצעות מחיר ניתנות רק בזמן אמת כשהאדם, השירות או המוצר עומד מולכם ומספק את הנתונים המדויקים.

כמו כן פרמטרים נוספים שייקבעו את המחיר ייקשרו אל סוג העבודה, מורכבותה וגם דרכי הגעה לשטח יכללו בעלות הסופית. כאשר מדברים על דרכי הגעה ודרכי הגעה צרים או בעיתיים ייתכן שיידרש לערב כלים כבדים יותר והפעלתם ולכן זה בהחלט יכול לשנות את המחיר בהתאם- דבר שחשוב להביא בחשבון.

בסיכומו של דבר במדריך זה הבאנו בפניכם את כל האופציות לשימור או החלפת גג הרעפים שלכם, עכשיו כל מה שנותר זה רק לעלות שלב ולעשות את הצעד הנכון.

.

white_logo

מעוניינים לקבל הצעת מחיר?

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור השירות אותו אתם צריכים. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר שלנו, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 050-8839433, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף

4/5 (2 Reviews)